FAQ

Doprava a platba

Jak mi zboží doručíte a kolik stojí poštovné?

Zásilku pro vašeho chlupáče vám může doručit kurýr PPL či si ji můžete vyzvednout na pobočce Zásilkovny. Po domluvě si ji můžete vyzvednout i v naší boudě v Praze – Libuši či v centru. Balíky pro slovenské pejsky doručí Slovenská pošta, Zásilkovna nebo kurýr. Doprava zdarma je při nákupu nad 1500 korun / 56 EUR.

Jaká je doba dodání?

Jak dlouho budete na své kousky čekat, uvádíme u každého produktu v sekci Další informace i v krátkém popisku na pravé straně stránky. U šátků, motýlků, mašlí a dalších drobných výrobků ušijeme zboží do týdne. Poté předáváme dopravci a ten vám balíček doručí podle svých garancí – bývá to většinou zhruba 3 dny a méně. U ledvinek, kabelek a obojků je doba ušití do 14 dnů.
Většinou jsme ale rychlejší a uvedené termíny jsou hraniční.

Jak mohu platit?

Zaplatit můžete dobírkou při přebírání zásilky, převodem na bankovní účet či přímo na platební bráně. Pro slovenské hafoše máme slovenský eurový účet, takže je nečeká žádné překvapení v podobě poplatků od banky.

Doručujete i na Slovensko?

No jasně, slovenské havkáče nemůžeme ochudit!

Jak vypadá balení?

Nákup u nás musí být zážitek! Proto si dáváme extra záležet na krásném balení. Objednávku vám zabalíme do krabičky s hedvábným papírem. Pokud budete objednávat pouze 1 kus motýlku či mašle, zabalíme vám ji do kvalitního papírového sáčku.

Výměna a vrácení zboží

Jak mám postupovat, když chci zboží vrátit?

Ať už jste zvolili špatnou velikost nebo vám zboží jakkoliv nevyhovuje, můžete jej bez starostí vrátit či vyměnit za něco jiného. Pokud chcete zboží vrátit, dejte nám vědět, vyplňte tento formulář a přiložte jej k balíčku s vráceným zbožím. Odeslat můžete Českou poštou na adresu: Anna Šalmík, Šatrova 808/16, 142 00 Praha – Libuš, nebo na naše náklady prostřednictvím Zásilkovny. Balíček odevzdáte na jakémkoliv podacím místě Zásilkovny a obsluze sdělíte naše ID 94471506. Obsluha vytiskne štítek za vás a o více se nestaráte – ozveme se při převzetí balíčku. Peníze vracíme obratem.

Chci produkt reklamovat. Jak na to?

V případě reklamace postupujte stejně, jako při výměně. Vyplňte ale formulář pro reklamaci, popište vady a přiložte jej k balíčku s vráceným zbožím. Odeslat můžete Českou poštou na adresu: Anna Šalmík, Šatrova 808/16, 142 00 Praha – Libuš, nebo na naše náklady prostřednictvím Zásilkovny. Balíček odevzdáte na jakémkoliv podacím místě Zásilkovny a obsluze sdělíte naše ID 94471506. Obsluha vytiskne štítek za vás a o více se nestaráte – ozveme se při převzetí balíčku. Je pro nás nejdůležitější, abyste byli spokojení s naším přístupem i při reklamaci – peníze vracíme obratem.

O produktech

Jak vybrat správnou velikost?

Výběr velikosti podrobně probíráme na této stránce. Najdete tam veškeré velikostní tabulky, které jsou i u jednotlivých produktů, i rady a tipy, jak na měření. U motýlků je důležitá pouze šířka obojku a váš osobní vkus – líbí se vám spíše výraznější doplňky, nebo chcete něco decentnějšího?
Pokud si stále nevíte rady či se chcete ujistit, napište nám kdekoliv – jsme k dispozici na Facebooku, emailu, Instagramu, nebo nám zavolejte.

Jak připnu motýlek/mašli na obojek?

Naše motýlky a mašle jsou opatřeny plastovým drukem. Pásek motýlku přiložíte na obojek a drukem secvaknete konce pásku k sobě. Pro názornou ukázku mrkněte na video:

Z jakého materiálu výrobky jsou?

Naše šátky jsou ze 100 % bavlny, stejně jako některé motýlky, mašle a mašle do vlasů. Ledvinky jsou z nepromokavého 100% polyesteru, který najdete i na některých motýlkách či mašlích. Některé produkty jsou ze směsi bavlny a polyesteru. U každého produktu najdete v sekci Další informace, z jakého je konkrétní kousek materiálu.

Jak se o produkty starat? Můžu je prát?

Doporučujeme veškeré výrobky prát spíše v ruce, případně na nejnižší možnou teplotu v pračce při malých otáčkách a bez ždímání. Motýlky do pračky nedávejte, jemně je operte v ruce, upravte do původního tvaru a dejte sušit. Nikdy nesušte na přímém slunci. Šátky vyžehlete přes vrstvu látky. Ledvinky můžete do pračky dát bez starostí, jen je dejte například do povlaku na polštář nebo do pracího sáčku na podprsenky – kovové polokroužky pak nebudou tak bouchat v bubnu pračky. Trička perte na 30 stupňů naruby, nesušte v sušičce.

Zejména tmavé a červené šátky doporučujeme před prvním nošením bílými psy vyprat. Na látce může být ulpěný přebytečný pigment (100% zdravotně nezávadný).

Proč my?

Proč si vybrat značku Pawsome gang?

Nejsme obří eshopový gigant s tisícem produktů, ale malá česká značka a je pro nás velice důležité, aby nákup u nás byl zážitkem. Každou objednávku vám zabalíme do propracovaného balení a milým dopisem, který vás potěší. Byli jsme první českou značkou, co si vzory na produkty kreslila od píky sama a to je naše priorita číslo jedna doteď, stejně jako výroba v České republice od českých švadlen.

Kde se produkty vyrábí?

V Česku a vždy to tak bude. Drobné doplňky, jako jsou šátky, motýlky, mašle a další, šijeme v Praze. Ledvinky, kabelky, obojky a další větší produkty zase šijeme v Brně.

Kdo kreslí vzory látek?

Máme moc šikovného páníčka Jakuba, který nám nakreslí, co si štěkneme. Naše vzory nenajdete nikde jinde. Díky tomu máme neomezené možnosti v tom, jak můžou naše produkty vypadat.

Přispíváte na charitu?

Ano, přispíváme. Každé Vánoce posíláme procenta z objednávek pro pejsky z OS Buldočí naděje a během roku vytváříme například speciální produkty, kde jde veškerý zisk na charitu. Na jaře 2020 to byly například charitativní placatkové šátky.