Pawsome.cz oslaví první rok existence!

Rok se s rokem sešel a 13.8. je to přesně rok od spuštění eshopu. Pilně jsme pracovali více než měsíc před spuštěním na všem potřebném, ale eshop jsme slavnostně spustili 13. srpna 2017. Od té doby jsme ušili stovky šátků, motýlků a dalších produktů pro vaše mazlíčky, obdrželi spoustu děkovných emailů, fotek spokojených zákazníků a nemálo z vás se vrací pravidelně.

Začali jsme kupovanými látkami, volně na trhu dostupnými. Nyní už jsme dál. Designy látek pochází z našich hlav, rukou, tabletů a elektronických zařízení a dělá nám to velkou radost. Vytváříme pro vás něco, co nikdo jiný na světě v přesně stejném designu nemá. 

Podívejte se s námi na galerii, mapující posun našich produktů od těch úplně prvních po současné.

Po prvních kolekcích jsme začali rozšiřovat. V roce 2017 to byla skandinávská kolekce a vánoční kolekce, kde jsme poprvé fotili našeho Vládínka.

Tím jsme se posunuli do letošního roku, kde jsme pro vás připravili spoustu nových kolekcí a 3 úplně nové produkty – pelíšky, pamlskovníky a kravaty. Všechny novinky měly také vzory, které jsme sami kreslili – už žádné kupované látky! Přibyly také jednobarevné motýlky, které můžete snadno kombinovat se vzorovanými obojky a vodítky.

Poslední 4 kolekce byly mramorové, letní, námořnické a funny kolekce s puntíky a jednorožci.

Budeme se těšit na další rok s vámi! 💕