5 fotografů psů, které byste měli sledovat

Pokud se o focení psů aktivně zajímáte či máte zájem o nafocení svého psího miláčka, tito fotografové by vám neměli uniknout. Jsou velice talentovaní a vyplatí se je sledovat. Jejich společným jmenovatelem jsou technicky skvělé, světelně propracované fotky psů s kouzelnou atmosférou. Každý má ale jiný, osobitý styl a zaručeně vás inspirují.

Vera Fox photography

FacebookInstagramWeb

Neopakovatelnou atmosféru a pocit z fotky vám zaručeně přinese Vera Fox, talentovaná fotografka ze Slovenska. Dokáže si poradit s každým hafinem a je neuvěřitelně milá. Rozhodně ji sledujte i na Instagram Stories, často poodhaluje proces úpravy fotografií.

Kristýna Kvapilová photography

FacebookInstagramWeb

Kristýna a její Charlie jsou našimi ambassadory už nějakou chvilku. Její fotky jsou perfektní, technicky skvělé, citlivě upravené a Kristýna má vždy vizi, jak by měla fotka vypadat. Měli jsme tu čest zůčastnit se Kristýnina workshopu na úpravu fotek a rozhodně to stojí za to!

Ondřej Uhlíř

FacebookInstagramWeb

Jediný mužský zástupce nejen fotí, ale pořádá i hodnotné workshopy focení psů a úpravy fotek. Fotky mají vždy perfektní světlo, atmosféru a vše, co má dobrá fotka mít. Ondra fotí i hady a ještěrky, takže i neobvyklejších zvířat si přijdou na své. Fotky jsou technicky precizní a Ondra je profík každým coulem.

Fotografka Kristýna Kunclová

FacebookInstagramWeb

Mladá brněnská fotografka Kristýna začínala s focením koní. Nyní se zaměřuje hlavně na psy a jde jí to skvěle. Posoudit můžete sami na některé z jejích sociálních sítí či na webu. Sledovat můžete také instagramový profil jejího BOC krasavce Bonnyho.

Aneta Jungerová

FacebookInstagramWeb

Aneta je „specialista” na pohybové fotky a rovněž pořádá fotokurzy, zvláště se nám líbí vodní focení. Své pejsky si můžete nechat vyfotit i v ateliéru, Anet se daří vždy perfektně nasvícené portréty. I na jejím Instagramu můžete ve Stories sledovat fotky před a po.

A co vy? Jaké máte oblíbené fotografy?