Připluly další novinky

Je tu červenec a s ním další Pawsome kolekce. Tentokrát jsem se rozhodla refreshnout starou námořnickou kolekci a udělat ji komplet podle sebe.

Na začátku jsem šátky šila z látek, které byly běžně dostupné na internetu a mohl si je koupit naprosto kdokoliv. Nebyla jsem ale spokojená s výběrem a sladit kolekci z kupovaných látek tak, aby dávala smysl, bylo čím dál těžší. Potisky látek nebyly dostatečně moderní a takové, jaké bych si představovala.

Naštěstí jsem objevila cestu vlastních potisků látek a děkuji moc příteli Jakubovi za tom že pro mě vzory kreslí. Abyste si nemysleli, že to chudák dělá pod nátlakem absence, tak ho to díkybohu i baví a ikdyž si kolikrát vymyslím pořádnou výzvu, jsem ráda, když se překoná a má ze sebe dobrý pocit.

model Donnie

Tím vám mohu nabídnout produkty, které doslova nikde jinde neseženete. Spatřuji v tom obrovské plus a ikdyž na tom mám velké množství práce, nelituji ani na okamžik.

Už nějakou chvíli mám dokonce vymyšlené kolekce na celý příští rok dopředu a nápadů je klidně ještě na rok další. Šátky a motýlky máme ze 100% bavlny – je příjemná na omak a nahrazení polyesterem zatím neplánujeme. Letní, lehké šátky jsou z dresoviny, která je sice ze 100 % polyester, ale má perfektní vlastnosti – nekrčí se, vypadá dobře i za mokra a je prodyšná – na léto ideální.

model Vladimír

Od začátku jsem nechtěla mít eshop jen jako byznys, snažím se i pomáhat a chci to dělat i nadále. Jen nemám potřebu tuto naši činnost neustále zdůrazňovat. Je to pro mě samozřejmost podpořit určitou akci, spolek či jen zasdílet pejska k adopci, pokud mě někdo požádá a je to v mých silách. 

Buldočí naděje bude (doufám!) i nadále „naším” spolkem – holky jsou neskutečné, co pro psy dělají a já jsem ráda, že máme Vladimíra od nich. Adopce Vládínka byla to nejlepší, co jsme mohli udělat a jsem ráda, že jsme do toho prostě skočili a Berta nás více než překvapila, jak Vláďu přijala.

S Donniem, pirátem OSBN, jsem fotila nejen, že je překrásný i jednooký, ale Donnie má svou posádku placatých námořníků k adpoci. Mrkněte na Facebook Buldočí naděje a třeba objevíte svou placatou lásku tak, jako my. 

Video z focení najdete zde: