Pawsome novinky: Léto je tu!

Jak jste si jistě všimli, v neděli vyšla nová letní kolekce v tropickém stylu. Jak probíhalo focení, natáčení a co za tím vše vůbec stálo, si můžete přečíst v následujícím článku.

První, co si musíme vždy rozmyslet, je téma. To bylo vzhledem k blížícímu se létu poměrně jasné a nápadů je vždy spoustu. V tuto chvíli máme už rozmyšlené kolekce na příští rok – a je se na co těšit. 

Dalšími kroky je promyšlení složení produktů – kolik šátků, kolik motýlků, co dalšího? Nápad s melounovou dekou přišel už krátce po úspěchu deky pizzové, takže toto bylo jasné. 

Melounový motýlek

Dále se musí vymyslet, jaké vzory bychom měli nakreslit, jakým stylem, jaké barvy. Mám velké štěstí, že náš paníček Kuba toto umí a všechny vzory si tím pádem můžeme nakreslit sami! Ikdyž se u některých hodně zapotil, například u palmového vzoru, zatím se nám daří vytvářet takové vzory, které máme v hlavě od začátku procesu. A Kuba má dobrý pocit z každé překonané výzvy, ikdyž na začátku rád říká, že „toto nezvládnem nakresliť”. 

Mou prací je i vymyslet focení – kde to bude, s jakými psy, v který den a v kolik hodin. Není také nic jednoduchého celý proces naplánovat – hodně toho závisí na délce tisku v tiskárně, ale tentokrát se nám podařilo vše naplánovat úplně přesně. U letní kolekce byla moje představa místa jasná, ale spíše seděla na zahraničí než ČR. Myslím ale, že Mikulovský lom byl nakonec skvělá volba a to i hodinou. Z domu jsme vyjížděli v 5 hodin ráno, nabrali kameramana a vyrazili směr lom, kde jsme si obhlídli lokaci a počkali, než přijedou psí modelové.

Zvolila jsem nakonec 3 maďarské ohařky od chovatelky Leony Hulatové a její kamarádky, a byl to perfektní tah. Fenky se navzájem již znaly a proto nebyl se společným focením nejmenší problém, byly poslušné a majitelky přesně věděly, co dělat, aby pes vypadal na fotce co nejlépe. Základem je odložení a dalším velmi podstatným detailem, je umět upoutat pozornost na fotografa, což se sice může zdát jako mission impossible, ale v podstatě je to velmi jednoduché. Stačí psa odložit, stoupnout si za fotografa a psa oslovit. Ve většině případů to prostě funguje a takový drobný, logický trik velmi pomůže.

V lomu jsme fotili zhruba hodinku a díky brzké ranní hodince tam téměř nikdo nebyl. To bylo také naším cílem, nechtěli jsme nikoho obtěžovat svou přítomností a také jsme nechtěli mít v záběrech různé osoby. Mimo to, ranní sluníčko je prostě hezčí a příjemnější než to polední.

Nafotili jsme krásné fotky a natočili super spot a musím říct, že to ranní vstávání stálo za to. Nejsem žádné ranní ptáče, ráda si přispím, ale i přes únavu to byl super produktivní den. Stále bylo co dělat. Barvy letní kolekce na zrzavé srsti vypadaly perfektně a jsem příjemně překvapena i fotkami z vody, kde fenky dováděly. Budu se těšit na focení další kolekce, na kterou už máme látky doma a modely už máme vymyšlené taky.  Máte se na co těšit – budeme fotit i s nefalšovaným pirátem z francouzských moří…

Letní Pawsome spot

Podívejte se na náš nový spot k letní kolekci ?

Uverejnil používateľ Pawsome.cz Pondelok 11. júna 2018