Pawsome novinky: To je žrádlo!

Na rozdíl od jarní kolekce jsem o tématu další březnové kolekce velmi rychle jasno. Všichni milují jídlo a naši pejsci snad dvakrát tolik! Náš Vladimír 7:45 přesně vyjde na budící pochůzku a běda, jestli se dovolíme s jídlem zpozdit. Jenže jaké jídlo na šátky dát? Hamburgery? Hotdogy? Pizzu? Zvolili jsme nakonec pizzu, hranolky a donuty, ale není všem dnům konec.

Jarní kolekce měla být původně rozrostlejší, co se týče zvířátek – ale myslíme, že nakonec jsme zkombinováním mopse a zajíčka udělali trefu do černého.

Vzory na látky jsme kreslili sami – tedy náš páníček. Je strašně šikovný a zasloužil by piškotek. Tyto vzory nikde jinde nekoupíte a máte jistotu, že máte originální produkty, s láskou kresleny a ručně ušity (taky s láskou). A jak celé Pawsome Velikonoce probíhaly? Bylo to náročné, ale stálo to za to! Celý pátek byl ve znamení šití. Pejsci nabírali síly na další dny a já byla čím dál zvědavější, jak se nám fotky vydaří.

Sobota byla prvním foto dnem. Dopoledne jsem všechny produkty na zahradě nafotila, abychom mohli produkty dál použít na focení pejsků. Odpoledne jsme vyrazili na Petrov, kde se Berta a Vladimír fotili se mnou do záložky O nás. Průběžně ji pro vás aktualizuji a jelikož už propuklo jaro v plné síle, chtěla jsem sníh odstranit i odtud.

Neděle byla sice větrná a hoodně studená, ale fotky stály za to. Fotila jsme naši Bertu a malý brněnský buldočí přírůstek do placaté rodiny, Gatsbyho. Musím moc poděkovat foodtrucku s hranolky Fresh fries – originální vlámské hranolky (najdete na FB) za možnost u stánku fotit. Vypadá skvěle a museli jsme jejich hranolky i ochutnat – a byly výborné! Rozhodně doporučujeme zkusit – my zvládli jen menší porci a stejně jsme byli nacpaní – množstvím nešetří a kluci jsou navíc moc fajn. Obsluha, jak má být.

Velikonoční pondělí jsme také strávili pracovně, ikdyž jen z části. Dopoledne Bertičku navštívil její bratr Benjamin, kterého delší dobu neviděla. A láska rozhodně nevyprchala – pusinek bylo nespočet a Benji je jeden z mála psů, kterého Berta bezmezně miluje.

Odpoledne jsme vyrazili na blízké Vinohrady do lesoparku Akátky, které mají v jedné části neuvěřitelně zelenou trávu, která byla naprosto ideální na naše jarní fotky. Za modely jsem zvolila 3 mopsí dámy od sympatické Libušky. ? Vláďa měl sice děvčata v paži, ale my si je naprosto zamilovali. ❤️Byli jsme taky nuceni si přiznat, že Vladimír je model opravdu na baterky – neposedí. Dneškem počínaje tedy pilně trénujeme sedni a zůstaň a za malou chvilku Vláďa dělá pokroky, tak příště to třeba bude lepší a holky ho nestrčí do faldíku tak snadno.

S Bertou a Vládínkem jsme rádi, že se vám kolekce líbí –  už druhý den po spuštění food kolekce máme vyprodanou deku a z jarní kolekce už nemáme látku na mopsošátky. Hlásíme tedy vyprodáno, nicméně můžete si produkty předobjednat – další látka tu bude cobydup a nemusíte tak hlídat, kdy jsou produkty znovu dostupné. ❤️