Představujeme malé-velké kabelky na venčení

Většina žen má více než jednu kabelku. Ta černá je velká, takže pojme spoustu věcí. Tuhle mám zase na večírky, je elegantní a pojme jen pár nezbytností. Támhle tu mám na výlety, ta je sportovnější přes tělo. A tamta… tu mám na venčení.

Chtěla jsem, aby naše kabelka byla hezká, ale zároveň praktická. Ráda nosím svou malinkou kabelku do práce, do které se vejde jen peněženka, a v metru si ji můžu dát před sebe, ať na ni vidím. Někdy ale potrebuju vzít s sebou i sešit nebo diář, a na to už musím brát kabelku větší. Co kdybych měla kabelku, kterou můžu kdykoliv zvětšit nebo zmenšit?

Naši novou venčící kabelku ve větší verzi snadno naplníte i A5 sešitem, peněženkou, očkovákem, roličkou sáčků a najde se i místo na mobil nebo klíče. Když ale vyrážíte nalehko, jednoduše přepnete popruhy na spodní řadu polokroužků a přehnete kabelku napůl. Tadá! Místo na peněženku, klíče a spooustu mlsek stále je!

Abyste se mohli s pejskem hravě sladit, využili jsme již hotových vzorů. Černý mramor je dlouhodobě jeden z vašich nejoblíbenějších, takže ten byl naprosto jasná volba. Šátek k němu máme už dlouho, takže sladěný outfit je na světě. Pak to chtělo něco elegantního, takže jsme vsadili na tmavě modré káro s hnědou koženkou. Tam doplňky se stejným vzorem sice vyprodáváme, ale otevírá se tím prostor pro červené doplňky, nakolik se červená právě v káru objevuje. Poslední vzor jsme dělali nový, jarní, se zářivými barvami a puntíky. Doplnili jsme jej rezavou kůží a růžovými zipy.

Přední kapsa ze vzorované, nepromokavé látky, je bez zavírání a určena na pamlsky. Pejska tak odměníte raz-dva. Ve složené verzi můžete na pamlsky využít zadní kapsu na zip.

Aby se rolička nekutálela po spodku kabelky, vedle kovové průchodky najdete malou kapsičku, kam roličku dáte. V kapsičce je na jedné straně malá dírka, kterou sáček provléknete do útrob kabelky a potom až kovovou průchodkou ven.

Popruh je samozřejmě velikostně varibilní, z měkké koženky. Není příliš tenký, aby se nezarýval do ramene, ani příliš tlustý.

Snažila jsem se vytvořit do nejfunkčnější kabelku, která vám udělá procházku komfortnější, ale zároveň tak hezkou, abyste si ji mohly vzít i do města.