Přehled podzimních psích trendů

Léto s veselými vzory a výraznými barvami je už definitivně za námi a nastupuje podzim – co do teplot chladnější, ale co do barev nejteplejší část roku. Vybízí k zachumlání do peřin s dobrou knížkou a horkým čajem, ale tomu musí předcházet pořádná procházka se psem! Co frčí na podzim v psích doplňcích?

Barvy

K podzimu neodmyslitelně patří výrazné teplé barvy – oranžová, hořčicová, vínová i oranžovo-hnědá camel. Ze studenějších barev sáhněte po tmavě zelené či tmavě modré. Ty vypadají v kontrastu s teplými barvami skvěle.


Podzimní barevná paleta

Vzory

Veselé vzory

Pokud máte rádi veselejší vzory, zvolte indiánské vzory, vzory s dýněmi či na halloween něco strašidelnějšího. 👻 Něco mezi veselými a elegantními vzory je Buffalo káro, které je v naší nabídce velmi oblíbené.

Dýňový latte vzor
Navajo vzor
šátek pro psa
Buffalo káro

Elegantní vzory

Must-have mezi podzimními vzory jsou kára – nestárnoucí klasika, ať už v jakémkoliv barevném provedení. Zajímavý je i vzor pepito.

Materiály

Pletenina

Rána a večery už bývají chladnější, nezapomeňte tedy svého psa vybavit slušivým svetrem – pletenina se k podzimu báječně hodí! Do deštivého počasí však zvolte něco nepromokavého, pletenina snadno nasákne vodu.

Kůže

Kůže či koženka je dalším materiálem, který k podzimu báječně ladí. Třeba taková koňaková kůže vypadá naprosto báječně na všech barvách psího kožíšku.

A co koženkový doplněk pro vás? V naší nabídce už brzy najdete koženkové ledvinky – pamlskovníky. 💕